december / 2016
08. 12. 2016

V 9. krogu 1. državne odbojkarske lige domačinke poražene

V devetem krogu prve državne odbojkarske lige ste si na Televiziji AS lahko minulo soboto ogledali neposredni prenos izbrane tekme, ki se je odvijala med domačinkami iz Ženskega odbojkarskega kluba Kema Puconci in gostjami iz odbojkarskega kluba Formula Formis.

Igralke Keme Puconec so v 9. krogu prve odbojkarske lige kar nekoliko presenetljivo doma morale priznati premoč ekipi Formula Formis iz Hoč. Prvi niz se je začel dokaj izenačeno, obe ekipi sta se izmenjavali v vodstvu, proti koncu niza pa so si manjšo prednost priigrale gostujoče igralke. Drugi niz so domačinke začele slabo, gostje so hitro povedle in si priigrale že občutnejšo prednost, ki je proti koncu niza znašala že deset točk prednosti in Formis je prišel do vodstva z 2:0. Tretji niz se je začel v domeni domačink, ki so si na začetku niza priigrale manjšo prednost, a tega niso znale unovčiti, Formis je prešel v vodstvo in zasluženo s 3:0 premagal Puconsko Kemo.

Igralke Keme Puconec so bile ta vikend izjemno nerazigrane in nikakor niso našle recepta, da bi se zoperstavile danes izjemno razigrani ekipi Formisa, ki je tudi na gostovanju imela močno podporo s tribun.

Ekipo Keme Puconci pa že v soboto čaka nova tekma v Novi Gorici v okviru 10. kroga državne odbojkarske lige.